AG Przeprowadzki

AG Przeprowadzki

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty na przeprowadzki biur oraz prywatnych mieszkań. Na rynku działamy od 1998 roku, zdobywając doświadczenie i realizując zlecenia przeprowadzek zarówno dla dużych firm we Wrocławiu, jak i dla prywatnych klientów, którzy zmieniają swoje miejsca zamieszkania.

Zadzwoń do nas pod numer 600-32-60-10 lub wyślij formularz

Oferujemy pomoc w przeprowadzce  sprzętów i mebli biurowych, jak i prywatnych przedmiotów. Zadbamy także o pomoc przy pakowaniu, zapewniając Państwu:

  • Zestawy kartonów do pakowania (także na ubrania wiszące);
  • Taśmy, nalepki;
  • Specjalistyczne pojemniki do przewozu dokumentów;
  • Strecz, laminat, folię bąbelkową, koce;

Przeprowadzki biur i mieszkań realizujemy dzięki naszemu doświadczeniu oraz pokaźnej flocie aut od 8 m3 do 30 m3. Dysponujemy busami oraz dużymi ciężarówkami dostawczymi, które bez problemu pomieszczą Państwa majątek, przewożąc go bezpiecznie do punktu docelowego.

Zajmiemy się zdemontowaniem i zabezpieczeniem mebli, sprzętów elektronicznych i biurowych, po czym załadujemy je do ciężarówek i przetransportujemy do miejsca docelowego, gwarantując rozładunek i wniesienie przedmiotów oraz ustawienie ich zgodnie z Państwa wymogami.

Na specjalne życzenie w ramach realizowanej przeprowadzki możemy także odebrać nowe meble, po czym zaoferować ich złożenie już na miejscu. Nasi pracownicy to nie tylko specjaliści od transportu i przeprowadzek, ale także wykwalifikowani monterzy, którzy potrafią zajmować się meblami biurowymi oraz mieszkalnymi. Zapewnimy kompleksową pomoc zarówno dla firm, które zmieniają biura, jak i dla klientów prywatnych, którzy szukają firm przeprowadzkowych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta oraz bezpieczeństwo jego majątku, który został powierzony w nasze ręce.

Jesteśmy otwarci na propozycje, chętnie przedstawimy referencje, które potwierdzą, że jesteśmy zawodowcami w branży przeprowadzek firm i prywatnych klientów.

www.przeprowadzamy.com

Więcej informacji pod numerem: 600-32-60-10.